Jak działa Fotobudka ?

To bardzo proste ! wystarczą 3 kroki, aby cieszyć się wyjątkowymi zdjęciami – dobrze przy tym się bawiąc 

Wybierz gadżet dla siebie !

Jedyne co musisz zrobić to wybrać te rekwizyty, które najbardziej Ci się podobają lub najbardziej do Ciebie pasują. Wymarzona – fotobudka wykonuje trzy albo cztery zdjęcia w krótkich odstępach czasu, dlatego dobrym pomysłem jest przygotowanie sobie tych okularów, masek, tabliczek, które Ci się najbardziej podobają. Dzięki temu, będziesz przygotowany na szybką zmianę gadżetów i pozy  w krótkim odstępie czasowym, między wykonywanymi zdjęciami w serii. 

Ustaw się przed fotobudką i zrób głupią minę 🙂

Im głupsze miny tym zabawniejsze zdjęcia ! Chodzi w tym o to żeby się wyluzować i powygłupiać. 

Po wciśnięciu przycisku „START” zaczynamy zabawę. W Fotobudce włącza się automat, który robi nam trzy  zdjęcia w 10-sekundowych odstępach. Pomiędzy odstępami mamy chwilę aby zmienić swój gadżet i pozę. Dodatkowo przed Tobą stoi ekran, w którym widzisz siebie na żywo, więc możesz kontrolować to, co wyjdzie na zdjęciach. 

Odbierz zdjęcia i wpisz się do księgi gości !

Wykonane zdjęcia odbierasz natychmiast po ich zrobieniu, dzięki temu otrzymujesz od razu efekt swoich wygibasów przed fotobudką !

Zdjęcia są drukowane w minimum dwóch egzamplarzach, lecz w przypadku gdy jest wiecej osób na zdjęciu to kazda osoba dostaję swoją kopię. Dodatkowo zachęcamy wszystkich do wpisywania się oraz wklejania swoich zdjeć do księgi pamiętkowej.

Josh Lambo Jersey